
Striped Canvas Shoes Flat Shoes
| Sku | CY-!119476 |
| Material | Canvas , Straw , Knitting |
| Feature | Striped |
| Occasion | Going out , Casual , Stylish Selection |
| Seasons | Spring , Autumn |
| Type | Casual Shoes , Flat Shoes |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | BLACK,COFFEE |
| Size | 35,36,37,38,39,40 |
Select Color
Select Size
From $14.70
Original: $41.99
-65%Striped Canvas Shoes Flat Shoes—
$41.99
$14.70More Images





Striped Canvas Shoes Flat Shoes
| Sku | CY-!119476 |
| Material | Canvas , Straw , Knitting |
| Feature | Striped |
| Occasion | Going out , Casual , Stylish Selection |
| Seasons | Spring , Autumn |
| Type | Casual Shoes , Flat Shoes |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | BLACK,COFFEE |
| Size | 35,36,37,38,39,40 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!119476 |
| Material | Canvas , Straw , Knitting |
| Feature | Striped |
| Occasion | Going out , Casual , Stylish Selection |
| Seasons | Spring , Autumn |
| Type | Casual Shoes , Flat Shoes |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | BLACK,COFFEE |
| Size | 35,36,37,38,39,40 |























