
Split-Joint Square-Toe Zipper Boots
| Sku | CY-!200922 |
| Material | Superfine Fiber , PU , Rubber |
| Feature | Square-Toe , Split-joint , Zipper |
| Occasion | Going out , Casual , Artistic Retro |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn , Winter |
| Type | Boots |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | BROWN,BLACK |
| Size | 35,36,37,38,39,40 |
Select Color
Select Size
From $21.00
Original: $59.99
-65%Split-Joint Square-Toe Zipper Boots—
$59.99
$21.00More Images





Split-Joint Square-Toe Zipper Boots
| Sku | CY-!200922 |
| Material | Superfine Fiber , PU , Rubber |
| Feature | Square-Toe , Split-joint , Zipper |
| Occasion | Going out , Casual , Artistic Retro |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn , Winter |
| Type | Boots |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | BROWN,BLACK |
| Size | 35,36,37,38,39,40 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!200922 |
| Material | Superfine Fiber , PU , Rubber |
| Feature | Square-Toe , Split-joint , Zipper |
| Occasion | Going out , Casual , Artistic Retro |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn , Winter |
| Type | Boots |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | BROWN,BLACK |
| Size | 35,36,37,38,39,40 |























