
Skinny Sleeveless Solid Color Tube T-Shirts Tops
| Sku | CY-!200615 |
| Material | 70%-80%Polyester , Spandex <30% |
| Style | Sleeveless , Skinny |
| Feature | Solid Color |
| Neckline | Tube |
| Occasion | Sexy , Leisure Fashion , Y2K |
| Seasons | Spring , Summer |
| Type | T-Shirts Tops |
| Color | BLACK,WHITE,COFFEE,LIGHT KHAKI |
| Size | S,M,L,XL |
Please consult the size chart we provide for this item's measurements to help you decide which size to buy.Please note: There may be 1-3cm differ due to manual measurement.
| Bust | Waist | Length | |
|---|---|---|---|
| S | 72 | 58.5 | 30 |
| M | 76 | 62.5 | 31 |
| L | 82 | 68.5 | 32.5 |
| XL | 88 | 74.5 | 34 |
Original: $33.99
-65%$33.99
$11.90More Images











Skinny Sleeveless Solid Color Tube T-Shirts Tops
| Sku | CY-!200615 |
| Material | 70%-80%Polyester , Spandex <30% |
| Style | Sleeveless , Skinny |
| Feature | Solid Color |
| Neckline | Tube |
| Occasion | Sexy , Leisure Fashion , Y2K |
| Seasons | Spring , Summer |
| Type | T-Shirts Tops |
| Color | BLACK,WHITE,COFFEE,LIGHT KHAKI |
| Size | S,M,L,XL |
Please consult the size chart we provide for this item's measurements to help you decide which size to buy.Please note: There may be 1-3cm differ due to manual measurement.
| Bust | Waist | Length | |
|---|---|---|---|
| S | 72 | 58.5 | 30 |
| M | 76 | 62.5 | 31 |
| L | 82 | 68.5 | 32.5 |
| XL | 88 | 74.5 | 34 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!200615 |
| Material | 70%-80%Polyester , Spandex <30% |
| Style | Sleeveless , Skinny |
| Feature | Solid Color |
| Neckline | Tube |
| Occasion | Sexy , Leisure Fashion , Y2K |
| Seasons | Spring , Summer |
| Type | T-Shirts Tops |
| Color | BLACK,WHITE,COFFEE,LIGHT KHAKI |
| Size | S,M,L,XL |
Please consult the size chart we provide for this item's measurements to help you decide which size to buy.Please note: There may be 1-3cm differ due to manual measurement.
| Bust | Waist | Length | |
|---|---|---|---|
| S | 72 | 58.5 | 30 |
| M | 76 | 62.5 | 31 |
| L | 82 | 68.5 | 32.5 |
| XL | 88 | 74.5 | 34 |























