
Pointed-Toe Split-Joint Pumps Slider Sandals
| Sku | CY-!184640 |
| Material | PU |
| Feature | Pointed-Toe , Split-joint |
| Occasion | Banquet , Casual , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Pumps , Slider Sandals |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | CAMEL,BLACK,BURGUNDY,NAVY BLUE |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42 |
Select Color
Select Size
From $23.45
Original: $66.99
-65%Pointed-Toe Split-Joint Pumps Slider Sandals—
$66.99
$23.45More Images

















Pointed-Toe Split-Joint Pumps Slider Sandals
| Sku | CY-!184640 |
| Material | PU |
| Feature | Pointed-Toe , Split-joint |
| Occasion | Banquet , Casual , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Pumps , Slider Sandals |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | CAMEL,BLACK,BURGUNDY,NAVY BLUE |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!184640 |
| Material | PU |
| Feature | Pointed-Toe , Split-joint |
| Occasion | Banquet , Casual , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Pumps , Slider Sandals |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | CAMEL,BLACK,BURGUNDY,NAVY BLUE |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42 |























