
Pointed-Toe Shallow Cut Split-Joint Flat Shoes
| Sku | CY-!180441 |
| Material | Knitting |
| Feature | Pointed-Toe , Shallow Cut , Split-joint |
| Occasion | Casual , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Flat Shoes |
| Heels Height | Flat (≤1cm) |
| Color | WHITE,BLACK,OFF WHITE,ARMY GREEN |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |
Original: $22.99
-65%$22.99
$8.05More Images







Pointed-Toe Shallow Cut Split-Joint Flat Shoes
| Sku | CY-!180441 |
| Material | Knitting |
| Feature | Pointed-Toe , Shallow Cut , Split-joint |
| Occasion | Casual , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Flat Shoes |
| Heels Height | Flat (≤1cm) |
| Color | WHITE,BLACK,OFF WHITE,ARMY GREEN |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!180441 |
| Material | Knitting |
| Feature | Pointed-Toe , Shallow Cut , Split-joint |
| Occasion | Casual , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Flat Shoes |
| Heels Height | Flat (≤1cm) |
| Color | WHITE,BLACK,OFF WHITE,ARMY GREEN |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |























