
Pointed-Toe Rivet Split-Joint Tasseled Boots
| Sku | CY-!188929 |
| Material | Polyester , Rubber |
| Feature | Pointed-Toe , Tasseled , Rivet , Split-joint |
| Occasion | Casual , Vintage |
| Seasons | Spring , Autumn , Winter |
| Type | Boots |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | BLACK,COFFEE |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |
Select Color
Select Size
From $23.10
Original: $65.99
-65%Pointed-Toe Rivet Split-Joint Tasseled Boots—
$65.99
$23.10More Images




Pointed-Toe Rivet Split-Joint Tasseled Boots
| Sku | CY-!188929 |
| Material | Polyester , Rubber |
| Feature | Pointed-Toe , Tasseled , Rivet , Split-joint |
| Occasion | Casual , Vintage |
| Seasons | Spring , Autumn , Winter |
| Type | Boots |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | BLACK,COFFEE |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!188929 |
| Material | Polyester , Rubber |
| Feature | Pointed-Toe , Tasseled , Rivet , Split-joint |
| Occasion | Casual , Vintage |
| Seasons | Spring , Autumn , Winter |
| Type | Boots |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | BLACK,COFFEE |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |























