
Open Toe Split-Joint Slippers
| Sku | CY-!204085 |
| Material | Plastic , PU |
| Feature | Open Toe , Split-joint |
| Occasion | Going out , Casual |
| Seasons | Spring , Summer |
| Type | Slippers |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | PINK,WHITE,BLACK,LIGHT BROWN |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |
Select Color
Select Size
From $9.10
Original: $25.99
-65%Open Toe Split-Joint Slippers—
$25.99
$9.10More Images






Open Toe Split-Joint Slippers
| Sku | CY-!204085 |
| Material | Plastic , PU |
| Feature | Open Toe , Split-joint |
| Occasion | Going out , Casual |
| Seasons | Spring , Summer |
| Type | Slippers |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | PINK,WHITE,BLACK,LIGHT BROWN |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!204085 |
| Material | Plastic , PU |
| Feature | Open Toe , Split-joint |
| Occasion | Going out , Casual |
| Seasons | Spring , Summer |
| Type | Slippers |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | PINK,WHITE,BLACK,LIGHT BROWN |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |























