
Open Toe Split-Joint Slippers
| Sku | CY-!172665 |
| Material | Artificial Fur , TPR |
| Feature | Open Toe , Split-joint |
| Occasion | Casual , Home Wear |
| Seasons | Spring , Autumn , Winter |
| Type | Slippers |
| Heels Height | Flat (≤1cm) |
| Color | PINK,GRAY,WHITE,BLACK,COFFEE,BURGUNDY,GRAY PINK,LIGHT BLUE,LIGHT GREEN |
| Size | 36-37,38-39,40-41,42-43 |
Select Color
Select Size
From $5.95
Original: $16.99
-65%Open Toe Split-Joint Slippers—
$16.99
$5.95More Images






























Open Toe Split-Joint Slippers
| Sku | CY-!172665 |
| Material | Artificial Fur , TPR |
| Feature | Open Toe , Split-joint |
| Occasion | Casual , Home Wear |
| Seasons | Spring , Autumn , Winter |
| Type | Slippers |
| Heels Height | Flat (≤1cm) |
| Color | PINK,GRAY,WHITE,BLACK,COFFEE,BURGUNDY,GRAY PINK,LIGHT BLUE,LIGHT GREEN |
| Size | 36-37,38-39,40-41,42-43 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!172665 |
| Material | Artificial Fur , TPR |
| Feature | Open Toe , Split-joint |
| Occasion | Casual , Home Wear |
| Seasons | Spring , Autumn , Winter |
| Type | Slippers |
| Heels Height | Flat (≤1cm) |
| Color | PINK,GRAY,WHITE,BLACK,COFFEE,BURGUNDY,GRAY PINK,LIGHT BLUE,LIGHT GREEN |
| Size | 36-37,38-39,40-41,42-43 |























