
Open Toe Split-Joint Pumps Slippers
| Sku | CY-!180442 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Open Toe , Split-joint |
| Occasion | Casual , Vacation , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Slippers , Pumps |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | RED,WHITE,BLACK |
| Size | US 6 | EU 36 2/3 | UK 4 | CN 36,US 6.5-7 | EU 37 1/3 | UK 4.5 | CN 37,US 7.5 | EU 38 | UK 5| CN 38,US 8 | EU 38 2/3 | UK 5.5 | CN 39 |
Select Color
Select Size
From $12.25
Original: $34.99
-65%Open Toe Split-Joint Pumps Slippers—
$34.99
$12.25More Images









Open Toe Split-Joint Pumps Slippers
| Sku | CY-!180442 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Open Toe , Split-joint |
| Occasion | Casual , Vacation , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Slippers , Pumps |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | RED,WHITE,BLACK |
| Size | US 6 | EU 36 2/3 | UK 4 | CN 36,US 6.5-7 | EU 37 1/3 | UK 4.5 | CN 37,US 7.5 | EU 38 | UK 5| CN 38,US 8 | EU 38 2/3 | UK 5.5 | CN 39 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!180442 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Open Toe , Split-joint |
| Occasion | Casual , Vacation , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Slippers , Pumps |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | RED,WHITE,BLACK |
| Size | US 6 | EU 36 2/3 | UK 4 | CN 36,US 6.5-7 | EU 37 1/3 | UK 4.5 | CN 37,US 7.5 | EU 38 | UK 5| CN 38,US 8 | EU 38 2/3 | UK 5.5 | CN 39 |























