
Open Toe Split-Joint Pumps Sandals
| Sku | CY-!188172 |
| Material | PVC , Polyester |
| Feature | Open Toe , Split-joint |
| Occasion | Casual , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Pumps Sandals |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | WHITE,BLACK |
| Size | 35,36,37,38,39,40,41,42 |
Select Color
Select Size
From $21.00
Original: $59.99
-65%Open Toe Split-Joint Pumps Sandals—
$59.99
$21.00More Images











Open Toe Split-Joint Pumps Sandals
| Sku | CY-!188172 |
| Material | PVC , Polyester |
| Feature | Open Toe , Split-joint |
| Occasion | Casual , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Pumps Sandals |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | WHITE,BLACK |
| Size | 35,36,37,38,39,40,41,42 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!188172 |
| Material | PVC , Polyester |
| Feature | Open Toe , Split-joint |
| Occasion | Casual , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Pumps Sandals |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | WHITE,BLACK |
| Size | 35,36,37,38,39,40,41,42 |























