
Open Toe Platform Shoes Sandals
| Sku | CY-!118251 |
| Material | Leather , PU |
| Style | Open Toe |
| Occasion | Going out , Casual , Leisure Fashion |
| Seasons | Summer |
| Type | Sandals , Platform Shoes |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | BEIGE,BLACK,YELLOW |
| Size | 35,36,37,38,39,40 |
Select Color
Select Size
From $59.50
Original: $169.99
-65%Open Toe Platform Shoes Sandals—
$169.99
$59.50More Images
























Open Toe Platform Shoes Sandals
| Sku | CY-!118251 |
| Material | Leather , PU |
| Style | Open Toe |
| Occasion | Going out , Casual , Leisure Fashion |
| Seasons | Summer |
| Type | Sandals , Platform Shoes |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | BEIGE,BLACK,YELLOW |
| Size | 35,36,37,38,39,40 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!118251 |
| Material | Leather , PU |
| Style | Open Toe |
| Occasion | Going out , Casual , Leisure Fashion |
| Seasons | Summer |
| Type | Sandals , Platform Shoes |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | BEIGE,BLACK,YELLOW |
| Size | 35,36,37,38,39,40 |























