
Lace-Up Round-Toe Split-Joint Flat Shoes
| Sku | CY-!188930 |
| Material | Polyester , Rubber |
| Feature | Round-Toe , Lace-up , Split-joint |
| Occasion | Casual , Vintage |
| Seasons | Spring , Autumn , Winter |
| Type | Flat Shoes |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | GRAY,BROWN,KHAKI |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |
Select Color
Select Size
From $12.60
Original: $35.99
-65%Lace-Up Round-Toe Split-Joint Flat Shoes—
$35.99
$12.60More Images







Lace-Up Round-Toe Split-Joint Flat Shoes
| Sku | CY-!188930 |
| Material | Polyester , Rubber |
| Feature | Round-Toe , Lace-up , Split-joint |
| Occasion | Casual , Vintage |
| Seasons | Spring , Autumn , Winter |
| Type | Flat Shoes |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | GRAY,BROWN,KHAKI |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!188930 |
| Material | Polyester , Rubber |
| Feature | Round-Toe , Lace-up , Split-joint |
| Occasion | Casual , Vintage |
| Seasons | Spring , Autumn , Winter |
| Type | Flat Shoes |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | GRAY,BROWN,KHAKI |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |























