
Indoor Non-Slip Keep Warm Striped Slippers
| Sku | CY-!110280 |
| Material | PVC , Suede |
| Feature | Non-Slip , Keep Warm , Striped |
| Occasion | Home Wear , Home |
| Seasons | Spring , Autumn , Winter |
| Type | Slippers |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | RED,PINK,NAVY,COFFEE |
| Size | 36-37,38-39,40-41,42-43,44-45 |
Original: $14.60
-65%$14.60
$5.11More Images















Indoor Non-Slip Keep Warm Striped Slippers
| Sku | CY-!110280 |
| Material | PVC , Suede |
| Feature | Non-Slip , Keep Warm , Striped |
| Occasion | Home Wear , Home |
| Seasons | Spring , Autumn , Winter |
| Type | Slippers |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | RED,PINK,NAVY,COFFEE |
| Size | 36-37,38-39,40-41,42-43,44-45 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!110280 |
| Material | PVC , Suede |
| Feature | Non-Slip , Keep Warm , Striped |
| Occasion | Home Wear , Home |
| Seasons | Spring , Autumn , Winter |
| Type | Slippers |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | RED,PINK,NAVY,COFFEE |
| Size | 36-37,38-39,40-41,42-43,44-45 |























