
Hollow Split-Joint Square-Toe Pumps
| Sku | CY-!141539 |
| Material | Microfiber , Rubber |
| Feature | Square-Toe , Hollow , Split-joint |
| Occasion | Casual , Urban , Vintage |
| Seasons | Spring , Autumn |
| Type | Pumps |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | BROWN,BLACK |
| Size | US 6 | EU 36 2/3 | UK 4 | CN 36,US 6.5-7 | EU 37 1/3 | UK 4.5 | CN 37,US 7.5 | EU 38 | UK 5| CN 38,US 8 | EU 38 2/3 | UK 5.5 | CN 39,US 8.5 | EU 39 1/3 | UK 6 | CN 40 |
Select Color
Select Size
From $18.90
Original: $53.99
-65%Hollow Split-Joint Square-Toe Pumps—
$53.99
$18.90More Images












Hollow Split-Joint Square-Toe Pumps
| Sku | CY-!141539 |
| Material | Microfiber , Rubber |
| Feature | Square-Toe , Hollow , Split-joint |
| Occasion | Casual , Urban , Vintage |
| Seasons | Spring , Autumn |
| Type | Pumps |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | BROWN,BLACK |
| Size | US 6 | EU 36 2/3 | UK 4 | CN 36,US 6.5-7 | EU 37 1/3 | UK 4.5 | CN 37,US 7.5 | EU 38 | UK 5| CN 38,US 8 | EU 38 2/3 | UK 5.5 | CN 39,US 8.5 | EU 39 1/3 | UK 6 | CN 40 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!141539 |
| Material | Microfiber , Rubber |
| Feature | Square-Toe , Hollow , Split-joint |
| Occasion | Casual , Urban , Vintage |
| Seasons | Spring , Autumn |
| Type | Pumps |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | BROWN,BLACK |
| Size | US 6 | EU 36 2/3 | UK 4 | CN 36,US 6.5-7 | EU 37 1/3 | UK 4.5 | CN 37,US 7.5 | EU 38 | UK 5| CN 38,US 8 | EU 38 2/3 | UK 5.5 | CN 39,US 8.5 | EU 39 1/3 | UK 6 | CN 40 |























