
Hollow Round-Toe Split-Joint Platform Shoes Sandals
| Sku | CY-!184902 |
| Material | EVA |
| Feature | Round-Toe , Hollow |
| Occasion | Casual , Urban |
| Seasons | Spring |
| Type | Sandals , Platform Shoes |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | WHITE,BROWN,BLACK |
| Size | 35-36,37-38,39-40 |
Select Color
Select Size
From $8.05
Original: $22.99
-65%Hollow Round-Toe Split-Joint Platform Shoes Sandals—
$22.99
$8.05More Images













Hollow Round-Toe Split-Joint Platform Shoes Sandals
| Sku | CY-!184902 |
| Material | EVA |
| Feature | Round-Toe , Hollow |
| Occasion | Casual , Urban |
| Seasons | Spring |
| Type | Sandals , Platform Shoes |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | WHITE,BROWN,BLACK |
| Size | 35-36,37-38,39-40 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!184902 |
| Material | EVA |
| Feature | Round-Toe , Hollow |
| Occasion | Casual , Urban |
| Seasons | Spring |
| Type | Sandals , Platform Shoes |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | WHITE,BROWN,BLACK |
| Size | 35-36,37-38,39-40 |























