
Hollow Pleated Round-Toe Split-Joint Slippers&Mules
| Sku | CY-!168493 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Round-Toe , Pleated , Hollow , Split-joint |
| Occasion | Casual , Office , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Slippers&Mules |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | BLACK,COFFEE,OFF WHITE |
| Size | 34,35,36,37,38,39,40 |
Select Color
Select Size
From $14.70
Original: $41.99
-65%Hollow Pleated Round-Toe Split-Joint Slippers&Mules—
$41.99
$14.70More Images









Hollow Pleated Round-Toe Split-Joint Slippers&Mules
| Sku | CY-!168493 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Round-Toe , Pleated , Hollow , Split-joint |
| Occasion | Casual , Office , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Slippers&Mules |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | BLACK,COFFEE,OFF WHITE |
| Size | 34,35,36,37,38,39,40 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!168493 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Round-Toe , Pleated , Hollow , Split-joint |
| Occasion | Casual , Office , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Slippers&Mules |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | BLACK,COFFEE,OFF WHITE |
| Size | 34,35,36,37,38,39,40 |























