
Flower Shape Open Toe Slippers
| Sku | CY-!204190 |
| Material | Plastic , Polyester |
| Feature | Open Toe , Flower Shape |
| Occasion | Going out , Casual |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Slippers |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | BEIGE |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43,44,45 |
Select Color
Select Size
From $5.95
Original: $16.99
-65%Flower Shape Open Toe Slippers—
$16.99
$5.95More Images





Flower Shape Open Toe Slippers
| Sku | CY-!204190 |
| Material | Plastic , Polyester |
| Feature | Open Toe , Flower Shape |
| Occasion | Going out , Casual |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Slippers |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | BEIGE |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43,44,45 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!204190 |
| Material | Plastic , Polyester |
| Feature | Open Toe , Flower Shape |
| Occasion | Going out , Casual |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Slippers |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | BEIGE |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43,44,45 |























