
Embroidered Open Toe Split-Joint Sandals
| Sku | CY-!171047 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Open Toe , Embroidered , Split-joint |
| Occasion | Casual , Beach |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Sandals |
| Heels Height | Flat (≤1cm) |
| Color | GREEN |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |
Original: $28.99
-65%$28.99
$10.15More Images



Embroidered Open Toe Split-Joint Sandals
| Sku | CY-!171047 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Open Toe , Embroidered , Split-joint |
| Occasion | Casual , Beach |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Sandals |
| Heels Height | Flat (≤1cm) |
| Color | GREEN |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!171047 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Open Toe , Embroidered , Split-joint |
| Occasion | Casual , Beach |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Sandals |
| Heels Height | Flat (≤1cm) |
| Color | GREEN |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |























