
Elegant Square Buckle Chunky Square Mid Heel Shoes
| Sku | CY-!110660 |
| Material | Microfiber , Imitation Leather |
| Style | Square heel |
| Occasion | Going out , Casual , Office |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Mid Heels |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | GRAY,APRICOT |
| Size | 35,36,37,38,39 |
Select Color
Select Size
From $33.25
Original: $94.99
-65%Elegant Square Buckle Chunky Square Mid Heel Shoes—
$94.99
$33.25More Images






















Elegant Square Buckle Chunky Square Mid Heel Shoes
| Sku | CY-!110660 |
| Material | Microfiber , Imitation Leather |
| Style | Square heel |
| Occasion | Going out , Casual , Office |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Mid Heels |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | GRAY,APRICOT |
| Size | 35,36,37,38,39 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!110660 |
| Material | Microfiber , Imitation Leather |
| Style | Square heel |
| Occasion | Going out , Casual , Office |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Mid Heels |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | GRAY,APRICOT |
| Size | 35,36,37,38,39 |























