
Contrast Color Hollow Open Toe Platform Shoes Slippers
| Sku | CY-!183646 |
| Material | EVA |
| Feature | Open Toe , Contrast Color , Hollow |
| Occasion | Casual , Leisure Fashion |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Platform Shoes , Slippers |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | WHITE,BLACK,COFFEE,PURPLE |
| Size | 35-36,37-38,39-40 |
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00More Images







Contrast Color Hollow Open Toe Platform Shoes Slippers
| Sku | CY-!183646 |
| Material | EVA |
| Feature | Open Toe , Contrast Color , Hollow |
| Occasion | Casual , Leisure Fashion |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Platform Shoes , Slippers |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | WHITE,BLACK,COFFEE,PURPLE |
| Size | 35-36,37-38,39-40 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!183646 |
| Material | EVA |
| Feature | Open Toe , Contrast Color , Hollow |
| Occasion | Casual , Leisure Fashion |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Platform Shoes , Slippers |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | WHITE,BLACK,COFFEE,PURPLE |
| Size | 35-36,37-38,39-40 |























