
Closed-Toe Shoes Pumps Sandals
| Sku | CY-!119396 |
| Material | Leather , PU |
| Style | Closed-Toe |
| Occasion | Office , Urban , Stylish Selection |
| Seasons | Spring , Summer |
| Type | Sandals , Shoes , Pumps |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | BLACK,BEIGE,CAMEL |
| Size | 34,35,36,37,38,39,40 |
Original: $134.31
-65%$134.31
$47.01More Images








Closed-Toe Shoes Pumps Sandals
| Sku | CY-!119396 |
| Material | Leather , PU |
| Style | Closed-Toe |
| Occasion | Office , Urban , Stylish Selection |
| Seasons | Spring , Summer |
| Type | Sandals , Shoes , Pumps |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | BLACK,BEIGE,CAMEL |
| Size | 34,35,36,37,38,39,40 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!119396 |
| Material | Leather , PU |
| Style | Closed-Toe |
| Occasion | Office , Urban , Stylish Selection |
| Seasons | Spring , Summer |
| Type | Sandals , Shoes , Pumps |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | BLACK,BEIGE,CAMEL |
| Size | 34,35,36,37,38,39,40 |























