
Chains Open Toe Split-Joint Square-Toe Sandals
| Sku | CY-!165995 |
| Material | Microfiber , Rubber |
| Feature | Square-Toe , Open Toe , Chains , Split-joint |
| Occasion | Casual , Office , Urban , Stylish Selection |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Sandals |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | WHITE,BLACK,SILVER |
| Size | 35,36,37,38,39 |
Select Color
Select Size
From $28.00
Original: $79.99
-65%Chains Open Toe Split-Joint Square-Toe Sandals—
$79.99
$28.00More Images










Chains Open Toe Split-Joint Square-Toe Sandals
| Sku | CY-!165995 |
| Material | Microfiber , Rubber |
| Feature | Square-Toe , Open Toe , Chains , Split-joint |
| Occasion | Casual , Office , Urban , Stylish Selection |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Sandals |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | WHITE,BLACK,SILVER |
| Size | 35,36,37,38,39 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!165995 |
| Material | Microfiber , Rubber |
| Feature | Square-Toe , Open Toe , Chains , Split-joint |
| Occasion | Casual , Office , Urban , Stylish Selection |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Sandals |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | WHITE,BLACK,SILVER |
| Size | 35,36,37,38,39 |























