
Buckle Open Toe Split-Joint Sandals
| Sku | CY-!204189 |
| Material | PVC , Cotton-blend , Rubber |
| Feature | Open Toe , Buckle , Split-joint |
| Occasion | Going out , Casual |
| Seasons | Spring , Summer |
| Type | Sandals |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | BLACK,DEEP BROWN |
| Size | 35,36,37,38,39,40,41,42 |
Select Color
Select Size
From $23.45
Original: $66.99
-65%Buckle Open Toe Split-Joint Sandals—
$66.99
$23.45More Images





Buckle Open Toe Split-Joint Sandals
| Sku | CY-!204189 |
| Material | PVC , Cotton-blend , Rubber |
| Feature | Open Toe , Buckle , Split-joint |
| Occasion | Going out , Casual |
| Seasons | Spring , Summer |
| Type | Sandals |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | BLACK,DEEP BROWN |
| Size | 35,36,37,38,39,40,41,42 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!204189 |
| Material | PVC , Cotton-blend , Rubber |
| Feature | Open Toe , Buckle , Split-joint |
| Occasion | Going out , Casual |
| Seasons | Spring , Summer |
| Type | Sandals |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | BLACK,DEEP BROWN |
| Size | 35,36,37,38,39,40,41,42 |























