
Buckle Contrast Color Split-Joint Belts
| Sku | CY-!159370 |
| Material | Alloy , PU |
| Feature | Buckle , Contrast Color , Split-joint |
| Occasion | Going out , Casual , Simple , Vintage , Urban Tune |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn , Winter |
| Type | Belts |
| Color | BROWN,BLACK |
| Size | 100 cm,110 cm,120 cm ,90 cm |
Select Color
Select Size
From $4.55
Original: $12.99
-65%Buckle Contrast Color Split-Joint Belts—
$12.99
$4.55More Images





Buckle Contrast Color Split-Joint Belts
| Sku | CY-!159370 |
| Material | Alloy , PU |
| Feature | Buckle , Contrast Color , Split-joint |
| Occasion | Going out , Casual , Simple , Vintage , Urban Tune |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn , Winter |
| Type | Belts |
| Color | BROWN,BLACK |
| Size | 100 cm,110 cm,120 cm ,90 cm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!159370 |
| Material | Alloy , PU |
| Feature | Buckle , Contrast Color , Split-joint |
| Occasion | Going out , Casual , Simple , Vintage , Urban Tune |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn , Winter |
| Type | Belts |
| Color | BROWN,BLACK |
| Size | 100 cm,110 cm,120 cm ,90 cm |























