
Bowknot Open Toe Split-Joint Slippers
| Sku | CY-!180440 |
| Material | Cotton-blend , Rubber |
| Feature | Open Toe , Bowknot , Split-joint |
| Occasion | Casual , Vacation |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Slippers |
| Heels Height | Flat (≤1cm) |
| Color | WHITE,BEIGE,BLACK,FUCHSIA |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |
Original: $22.99
-65%$22.99
$8.05More Images











Bowknot Open Toe Split-Joint Slippers
| Sku | CY-!180440 |
| Material | Cotton-blend , Rubber |
| Feature | Open Toe , Bowknot , Split-joint |
| Occasion | Casual , Vacation |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Slippers |
| Heels Height | Flat (≤1cm) |
| Color | WHITE,BEIGE,BLACK,FUCHSIA |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!180440 |
| Material | Cotton-blend , Rubber |
| Feature | Open Toe , Bowknot , Split-joint |
| Occasion | Casual , Vacation |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Slippers |
| Heels Height | Flat (≤1cm) |
| Color | WHITE,BEIGE,BLACK,FUCHSIA |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42,43 |























