
Bow-Embellished Buckle Split-Joint Square-Toe Sandals
| Sku | CY-!204127 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Square-Toe , Buckle , Bow-embellished , Split-joint |
| Occasion | Going out , Casual |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Sandals |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | LEOPARD |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42 |
Select Color
Select Size
From $9.10
Original: $25.99
-65%Bow-Embellished Buckle Split-Joint Square-Toe Sandals—
$25.99
$9.10More Images

Bow-Embellished Buckle Split-Joint Square-Toe Sandals
| Sku | CY-!204127 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Square-Toe , Buckle , Bow-embellished , Split-joint |
| Occasion | Going out , Casual |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Sandals |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | LEOPARD |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!204127 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Square-Toe , Buckle , Bow-embellished , Split-joint |
| Occasion | Going out , Casual |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Sandals |
| Heels Height | Low (1cm-3cm) |
| Color | LEOPARD |
| Size | 36,37,38,39,40,41,42 |























