
Belt Buckle Round-Toe Split-Joint Loafers
| Sku | CY-!178147 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Round-Toe , Belt Buckle , Split-joint |
| Occasion | Casual , Urban , Vintage |
| Seasons | Spring , Autumn |
| Type | Loafers |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | BROWN,BLACK |
| Size | 34,35,36,37,38,39,40 |
Select Color
Select Size
From $31.50
Original: $89.99
-65%Belt Buckle Round-Toe Split-Joint Loafers—
$89.99
$31.50More Images























Belt Buckle Round-Toe Split-Joint Loafers
| Sku | CY-!178147 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Round-Toe , Belt Buckle , Split-joint |
| Occasion | Casual , Urban , Vintage |
| Seasons | Spring , Autumn |
| Type | Loafers |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | BROWN,BLACK |
| Size | 34,35,36,37,38,39,40 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!178147 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Round-Toe , Belt Buckle , Split-joint |
| Occasion | Casual , Urban , Vintage |
| Seasons | Spring , Autumn |
| Type | Loafers |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | BROWN,BLACK |
| Size | 34,35,36,37,38,39,40 |























