
Belt Buckle Pointed-Toe Split-Joint Pumps Sandals
| Sku | CY-!168494 |
| Material | Microfiber , Rubber |
| Feature | Pointed-Toe , Belt Buckle , Split-joint |
| Occasion | Evening , Office , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Pumps Sandals |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | GOLD |
| Size | 35,36,37,38,39,40,41,42,43 |
Select Color
Select Size
From $22.40
Original: $63.99
-65%Belt Buckle Pointed-Toe Split-Joint Pumps Sandals—
$63.99
$22.40More Images





Belt Buckle Pointed-Toe Split-Joint Pumps Sandals
| Sku | CY-!168494 |
| Material | Microfiber , Rubber |
| Feature | Pointed-Toe , Belt Buckle , Split-joint |
| Occasion | Evening , Office , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Pumps Sandals |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | GOLD |
| Size | 35,36,37,38,39,40,41,42,43 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!168494 |
| Material | Microfiber , Rubber |
| Feature | Pointed-Toe , Belt Buckle , Split-joint |
| Occasion | Evening , Office , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Pumps Sandals |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | GOLD |
| Size | 35,36,37,38,39,40,41,42,43 |























