
Belt Buckle Pointed-Toe Pumps Sandals Sling Shoes
| Sku | CY-!184004 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Pointed-Toe , Belt Buckle |
| Occasion | Banquet , Casual , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Sling Shoes , Pumps Sandals |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | BLACK,APRICOT |
| Size | 35,36,37,38,39,40,41 |
Select Color
Select Size
From $11.90
Original: $33.99
-65%Belt Buckle Pointed-Toe Pumps Sandals Sling Shoes—
$33.99
$11.90More Images




Belt Buckle Pointed-Toe Pumps Sandals Sling Shoes
| Sku | CY-!184004 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Pointed-Toe , Belt Buckle |
| Occasion | Banquet , Casual , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Sling Shoes , Pumps Sandals |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | BLACK,APRICOT |
| Size | 35,36,37,38,39,40,41 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!184004 |
| Material | PU , Rubber |
| Feature | Pointed-Toe , Belt Buckle |
| Occasion | Banquet , Casual , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Sling Shoes , Pumps Sandals |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | BLACK,APRICOT |
| Size | 35,36,37,38,39,40,41 |























