
Belt Buckle Mary Janes Platform Shoes
| Sku | CY-!146550 |
| Material | Microfiber |
| Feature | Belt Buckle |
| Occasion | Urban , Simple , Vintage |
| Seasons | Spring , Autumn |
| Type | Platform Shoes , Mary Janes |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | BLACK |
| Size | US 6 | EU 36 2/3 | UK 4 | CN 36,US 6.5-7 | EU 37 1/3 | UK 4.5 | CN 37,US 7.5 | EU 38 | UK 5| CN 38,US 8 | EU 38 2/3 | UK 5.5 | CN 39 |
Select Color
Select Size
From $24.85
Original: $70.99
-65%Belt Buckle Mary Janes Platform Shoes—
$70.99
$24.85More Images














Belt Buckle Mary Janes Platform Shoes
| Sku | CY-!146550 |
| Material | Microfiber |
| Feature | Belt Buckle |
| Occasion | Urban , Simple , Vintage |
| Seasons | Spring , Autumn |
| Type | Platform Shoes , Mary Janes |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | BLACK |
| Size | US 6 | EU 36 2/3 | UK 4 | CN 36,US 6.5-7 | EU 37 1/3 | UK 4.5 | CN 37,US 7.5 | EU 38 | UK 5| CN 38,US 8 | EU 38 2/3 | UK 5.5 | CN 39 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!146550 |
| Material | Microfiber |
| Feature | Belt Buckle |
| Occasion | Urban , Simple , Vintage |
| Seasons | Spring , Autumn |
| Type | Platform Shoes , Mary Janes |
| Heels Height | High (5cm-8cm) |
| Color | BLACK |
| Size | US 6 | EU 36 2/3 | UK 4 | CN 36,US 6.5-7 | EU 37 1/3 | UK 4.5 | CN 37,US 7.5 | EU 38 | UK 5| CN 38,US 8 | EU 38 2/3 | UK 5.5 | CN 39 |























