
Belt Buckle Floral Printed Pointed-Toe Split-Joint Pumps Sandals
| Sku | CY-!188921 |
| Material | Rubber |
| Feature | Pointed-Toe , Belt Buckle , Floral Printed , Split-joint |
| Occasion | Casual , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Pumps Sandals |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | BLUE,YELLOW,ORANGE |
| Size | 37,38,39,40,41,42,43 |
Please consult the size chart we provide for this item's measurements to help you decide which size to buy.Please note: There may be 1-3cm differ due to manual measurement.
| Foot Length | |
|---|---|
| 37 | 23 |
| 38 | 23.5 |
| 39 | 24 |
| 40 | 24.5 |
| 41 | 25 |
| 42 | 25.5 |
| 43 | 26 |
Original: $66.99
-65%$66.99
$23.45More Images




Belt Buckle Floral Printed Pointed-Toe Split-Joint Pumps Sandals
| Sku | CY-!188921 |
| Material | Rubber |
| Feature | Pointed-Toe , Belt Buckle , Floral Printed , Split-joint |
| Occasion | Casual , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Pumps Sandals |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | BLUE,YELLOW,ORANGE |
| Size | 37,38,39,40,41,42,43 |
Please consult the size chart we provide for this item's measurements to help you decide which size to buy.Please note: There may be 1-3cm differ due to manual measurement.
| Foot Length | |
|---|---|
| 37 | 23 |
| 38 | 23.5 |
| 39 | 24 |
| 40 | 24.5 |
| 41 | 25 |
| 42 | 25.5 |
| 43 | 26 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Sku | CY-!188921 |
| Material | Rubber |
| Feature | Pointed-Toe , Belt Buckle , Floral Printed , Split-joint |
| Occasion | Casual , Urban |
| Seasons | Spring , Summer , Autumn |
| Type | Pumps Sandals |
| Heels Height | Mid (3cm-5cm) |
| Color | BLUE,YELLOW,ORANGE |
| Size | 37,38,39,40,41,42,43 |
Please consult the size chart we provide for this item's measurements to help you decide which size to buy.Please note: There may be 1-3cm differ due to manual measurement.
| Foot Length | |
|---|---|
| 37 | 23 |
| 38 | 23.5 |
| 39 | 24 |
| 40 | 24.5 |
| 41 | 25 |
| 42 | 25.5 |
| 43 | 26 |























